Про Візовий Центр

Компанія «Поні Експрес» - офіційний сервіс-провайдер Посольства Словацької Республіки в Україні.

Спеціалізований візовий центр Словацької Республіки надає послуги з прийому документів для оформлення Шенгенської короткострокової візи категорії «С» не в терміновому порядку.

Отримання Шенгенської короткострокової візи категорії «С» необхідно, якщо Ви плануєте відвідати Словаччину в службових, туристичних чи приватних цілях і тривалість Вашого перебування в Шенгенській зоні не буде перевищувати в цілому 90 днів протягом 180 днів.

 

Перед подачею заяви у ВЦ, Вам необхідно заповнити заяву на отримання візи в електронній формі за допомогою інтернет сторінки: https://ezov.mzv.sk

Інструкція з електронного заповнення заяви на отримання Шенгенської візи знаходиться на сайті: www.mzv.sk/kyjev

 

Візовий центр Словацької Республіки в Києві
Україна, 04071 м. Київ, вул. Костянтинівська, 27Б
Тел.: +38 044-221-60-85, +38 067-24-38-189
E-mail: visa.sk@ponyexpress-ua.com    
Web: http://pony-visa.com.ua

 

 • КУДИ Я МОЖУ ПОДАТИ ЗАЯВУ?

   Заявники можуть скористатися послугами візового центру PONY EXPRESS або звернутися безпосередньо в консульство Словацької Республіки.

    

 • РОЗГЛЯД ДОКУМЕНТIВ

   Державою-членом, компетентним розглядати клопотання про надання єдиної візи і приймати по ньому рішення, є:
   • держава-член, територія якого виступає єдиним місцем призначення поїздки (поїздок);
   • якщо поїздка включає кілька місць призначення, - держава-член, територія якого виступає основним місцем призначення поїздки (поїздок) з точки зору тривалості чи мети перебування;
   • якщо основне місце призначення не може бути визначено, - держава-член, через кордон якого особа має намір здійснити в'їзд на територію держав-членів.

    

 • ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ

   Ви звертаєтесь у Візовий центр з підготовленим пакетом документів в будь-який робочий день з 09:00 до 18:00 год.
    
   Вас зустріне спеціаліст Візового центру, який:
   • Здійснить попередню перевірку Вашого пакету документів;
   • Видасть Вам талон на електронну чергу на подачу документів;
   • При необхідності, запропонує Вам скористатися додатковою послугою заповнення візової анкети.
    
   В порядку електронної черги Ви пройдете до вікна прийому документів, де:
   • Спеціаліст Візового центру прийме в обробку Ваш пакет документів;
   • Також, Вам необхідно буде заповнити бланк-згоду на використання послуг сервіс-провайдера і бланк зворотної доставки Вашого паспорта, якщо хочете отримати Ваш паспорт кур’єрською доставкою.
    
   Оплата за послуги
   Оплата консульського збору, сервісного обслуговування та додаткових послуг здійснюється на місці. В якості підтвердження подачі документів і оплати зборів в касі Ви отримаєте накладну з касовим чеком про оплату.
    
   Передача документів в Консульський відділ
   Ваш пакет документів буде доставлено в Генеральне Консульство Словацької Республіки на наступний робочий день з дня подачі документів у Візовому центрі в Ужгороді.
    
    
 • ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ У ВІЗОВОМУ ЦЕНТРІ

   У Візовому центрі здійснюється прийом документів від акредитованих туристичних фірм в Консульському відділі Посольства Словацької Республіки в Києві і в Генеральному Консульстві Словацької Республіки в Ужгороді та індивідуальний прийом документів в присутності заявника.
    
    
 • ВІЗОВИЙ ЗБІР

   Згідно Візового кодексу, візовий збір складає 60 євро. Для дітей від 6 до 12 років візовий збір складає 35 євро.
    
   Однак, існують двосторонні угоди між ЄС і такими 9 країнами (так звані угоди про спрощення візового режиму), які передбачають оплату візового збору в розмірі 35 євро. Громадяни наступних країн сплачують візовий збір у розмірі 35 євро: Україна, Російська Федерація, Албанія, Молдова, Чорногорія, Македонія, Боснія і Герцеговина, Сербія, Грузія.
    
   Також існує ряд категорій заявників, які звільняються від сплати візового збору. Пільгові категорії перераховані в Візовому кодексі, в двосторонніх угодах або відповідно до національного права. Ознайомитися з цією інформацією Ви можете в пункті «Які заявники звільнені від сплати візового збору?» У розділі «Візові збори».
    
    
 • СКІЛЬКИ ЧАСУ КОНСУЛЬСТВО ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ ЗА ЗАЯВОЮ?

   Згідно Візового кодексу, рішення за заявою має бути прийнято протягом 15 календарних днів з моменту подання документів у консульство.
    
   ЄС уклав двосторонні угоди з такими 9 країнами (так звані угоди про спрощення візового режиму), які передбачають термін розгляду документів до 10 календарних днів з моменту подання документів у консульство Словаччини:
   Україна, Російська Федерація, Албанія, Молдова, Чорногорія, Македонія, Боснія і Герцеговина, Сербія, Грузія.
    
    
 • КОЛИ І ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ПАПОРТ

   Документи, випущені Консульством, будуть доставлені у Візовий центр.
    
   У випадку якщо ви плануєте отримати паспорт у Візовому центрі, співробітник «Поні Експрес» повідомить  Вас про готовність Вашого паспорту до видачі по телефону, sms, чи електронною поштою.
   • Ви можете отримати паспорт у Візовому центрі в робочі дні з 09:00 до 18:00.
   • Вам надається можливість замовити доставку Вашого паспорту та інших документів на зручну для Вас адресу.

    

 • ЯКІ ДОКУМЕНТИ СЛІД ВЗЯТИ З СОБОЮ В ПОЇЗДКУ ПО ШЕНГЕНСЬКІЙ ВІЗІ?

   Наявність Шенгенської візи не означає, що власник автоматично зможе в'їхати в Шенгенську зону, так як необхідно також пройти перевірку митної та прикордонної служби на державному кордоні.
    
   На кордоні від власника візи можуть вимагати документи, що засвідчують мету візиту, умови перебування та наявність коштів як на проживання під час передбачуваного візиту, так і на повернення на батьківщину або поїздку в третю країну, та підтвердження того, що ці кошти отримані законним шляхом.
    
   Посольство Словацької Республіки в Україні рекомендує заявникам для в'їзду в країну мати при собі медичну страховку і,за можливості, запрошення, завірене відділенням міграційної поліції і / або згоду на виїзд для неповнолітніх дітей.